Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2015/11/wyniki-konkursu-smakoyki-na-halloween.html
Dziekuje Wam pieknie za udzial w konkursie. Przyslaliscie zdjecia naprawde swietnych pomyslow na halloweenowe przekaski. Wybor byl trudny bo kazda praca byla pomyslowa. Przyslaliscie zdjecia na przekaski straszne i wesole, za co bardzo Wam dziekuje. Mam nadzieje, ze dobrze sie przy tym bawiliscie bo glownie o to wlasnie chodzilo ;)Niestety nagroda jest tylko jedna. Ja mialam dwoch faworytow wiec p...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 42
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1741
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1540