Źródło: https://edytkagotuje.blogspot.com/2013/01/wygrana-od-sante.html
Jakis czas temu Sante na swoim profilu FB organizowalo konkurs Happy Hour . Stalam sie jedna z osob, ktore wygraly ten konkurs. A wczoraj otrzymalam paczuszke.
Skladniki na podluzna foremke o dlugosci ok. 25... ⇖ 1032
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1652
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1473