Źródło: http://kuchniaaleex.blogspot.com/2016/01/wszystkiego-najlepszego-wg-aleex.html
Wszystkiego najlepszego,Radosci, szczescia moc,Sloneczka wesolego, Snow pieknych co noc!Śpiewajac, idz przez zycie,Rozkwitaj jak ten kwiatPrzy dobrym apetycieI w zdrowiu sto lat!Pieniadze szczescia nie daja? Byc moze!Lecz kufereczek stoweczek daj Boze!Wakacji w Zlotym Brzegu,Podrozy morskiej tez,Wszystkiego najlepszego,Wszystkiego, czego chcesz! Pamietacie te dawna piosenke spiewana przez Danute...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1672
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1493