Źródło: http://www.pozeramstrony.pl/2016/10/wszystkiego-najlepszego-michasiu.html
Wszystkiego Najlepszego Michalinko! Dokladnie rok temu urodzila sie Michalinka. Mam wrazenie jakby to bylo tak niedawno… Jakbym dopiero kilka tygodni temu zobaczyla te mala buzke po raz pierwszy. Ten rok minal jak pstrykniecie palcem. Bywaly gorsze i lepsze momenty, jak to z dziecmi bywa. Jednak na pewno byl to intensywny czas pelen usmiechu, jaki wywoluje w nas Michasia. Na pewno j...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1659
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478