Źródło: https://www.testerman.pl/2015/04/wspopraca-seko.html
W ramach wspolpracy z firma seko otrzymalem paczke z 5 opakowaniami matijasow w oleju rzepakowym .Bardzo mnie ta przesylka ucieszyl, gdyz uwielbiam ryby w kazdej postaci zapewne wiele ciekawych potraw , przepisy na te dania znajda sie oczywiscie na moim blogu.Rybki sa jeszcze zdrowsze gdyz sa w oleju rzepakowym,ktoryzawiera znacznie wieksza ilosc omega-3 niz oliwa. Jest drugim po oliwi...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 43
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1744
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1548