Źródło: https://garyija.blogspot.com/2012/07/wisnie-w-kompocie.html
wisniecukierWisnie umyc, wyjac pestki i wlozyc do litrowych sloikow. Poslodzic 2 lyzki (mozna wiecej, zalezy od tego jak slodkie sa owoce). Zalac woda i wstawic do nagrzanego piekarnika do 180 stopni na 40 minut.Sloiki postawic do gory dnem i przykryc kocem. Zostawic do ostygniecia.Smacznego!
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1659
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478