Źródło: https://ukojeniepodniebienia.blogspot.com/2016/06/wenderedu.html
Uwielbiam hotele!Uwielbiam w nich goscic, rozkoszowac sie wolnoscia od spraw codziennych i poczuciem odrobiny luksusu. Najbardziej jednak uwielbiam degustowac hotelowe sniadania. Odkrywac nowe smaki i kazda najdrobniejsza rzecz oferowana bardziej lub mniej swiadomie, jaka je wyroznia. W wiekszosci hoteli, w ktorych przebywalam byl to zwyczajny poranny posilek. Nic szczegolnego poza tym, ze przygot...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 24
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1532