Źródło: http://bydgoskiesmaki.blogspot.com/2019/11/urodziny-agnieszki-5.html
Cześć =) Dziś Agnieszka obchodzi urodziny =)Agnieszka, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo zdrowia, pieniędzy oraz sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, życzy Maciek.Z okazji tej wspaniałej uroczystości ugotowałem dla Agnieszki kapuśniak, który zjedliśmy podziwiając jesienny widok na Brdę.=)
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1693
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1504