Źródło: http://bydgoskiesmaki.blogspot.com/2019/11/urodziny-6.html
Cześć =) Dziękuję wszystkim za pamięć, życzenia i wspaniałe prezenty =)Bardzo cieszę się, że o mojej małej uroczystości pamiętało aż tyle osób. To naprawdę piękne.Z okazji urodzin poszedłem na kolację do japońskiej restauracji, gdzie zjadłem sushi, na które składało się: 2 futomaki z łososiem, 3 futomaki z tuńczykiem, 2 futomaki z rybą maślaną, 2 futomaki z...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1693
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1504