Źródło: http://bydgoskiesmaki.blogspot.com/2017/11/urodziny-4.html
Cześć =) Dziękuję wszystkim za pamięć, życzenia i wspaniałe prezenty =)Bardzo cieszę się, że o mojej małej uroczystości pamiętało aż tyle osób. To naprawdę piękne.Z okazji urodzin poszedłem na sushi do japońskiej restauracji NoBo Sushi , gdzie zjadłem sushi, na które składało się: 6 hosomaki z łososiem, 1 nigiri z łososiem norweskim, 1 nigiri z tuńczykiem, 1 nigiri z...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1686
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1502