Źródło: http://ejszet.blogspot.com/2017/04/udzia-w-programie-ewa-gotuje-ewy.html
Mialam ostatnio okazje byc w Krakowie i to nie z byle jakiego powodu. Wzielam udzial w nagraniach do programu kulinarnego Ewa gotuje Ewy Wachowicz emitowanego na Polsacie. Bardzo sie z tego powodu ciesze, bo to wyjatkowe przezycie, ktore zostanie juz ze mna na cale zycie.Pani Ewa przygotowywala tortille z miesem wolowym i warzywna salsa z mojego przepisu. Mozecie go znalezc TUTAJ &nb...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1714
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1514