Źródło: http://kulinarnewyskoki.blogspot.com/2013/09/tort-brownie-blondie-z-orzeszkami.html
To byl festiwal czekolady - naprawde! Smak tortu byl niesamowity. Z czego dokladnie sie skladal? Z dwoch warstw brownie, a posrodku blondie z biala czekolada, przekladany kremem karmelowym i orzechami ziemnymi. Udekorowany kremem czekoladowym - na bazie czekolady. Dla prawdziwych ubostwiaczy czekolady i karmelu - juz dzis zaluje, ze go nie ma - od razu bym zjadla. Tort jest sycacy, wbrew pozorom...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1659
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478