Źródło: http://chlebanaszego.blogspot.com/2017/03/szynka-na-obiad.html
Kawalek wieprzowiny, minimum pracy i maksimum smaku :)Bardzo przyjemny obiad, ktory smakowal wszystkim :)Mieso pluczemy, osuszamy i przyprawiamy......potem chowamy do lodowki na noc lub nie :) ja pieklem od razu... Przed wlozeniem do piekarnika nacinamy z gory zeby lepiej sie upieklo :)......dla zatrzymania sokow mozemy jeszcze podsmazyc na patelni z kazdej strony...Obsmazona na smalcu szynke prze...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533