Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2021/08/szwedzkie-ciasto-czekoladowe-bez-maki.html
Przepis znalazłam na blogu u Małgosi, która zamieszkuje w Szwecji.Jak autorka napisała wersji tego ciasta jest w Szwecji sporo, jednak cechą wspólną wszystkich jest to że wygląda jak niedopieczone.Należy je dobrze schłodzić, co najmniej kilka godzin w lodówce i będzie przepyszne.Cechą charakterystyczną kladdkaka jest to że w piekarniku rośnie jak szalone a potem szybko opada,...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1663
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1485