Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2012/12/szczesliwego-nowego-2013-roku.html
Na wszystkich blogach mnostwo podsumowan i postanowien noworocznych a ja nie lubie podsumowan a tym bardziej postanowien.Kolejny rok z Wami minie za kilka godzin, i jest to caly okragly roczek z Wami i to mnie cieszy najbardziej.A z rzeczy ktore mnie ciesza bardzo to ze uwolnilam sie od nalogu papierosowego juz ponad rok temu i nie bylo to postanowienie noworoczne.To ze jestescie ze mna jest bardz...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1652
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1473