Źródło: http://bydgoskiesmaki.blogspot.com/2018/12/sushi-3.html
Cześć =) Sushi to japońska potrawa złożona z gotowanego ryżu zaprawionego octem ryżowym oraz dodatków w postaci owoców morza, wodorostów nori, kawałków ryb, warzyw czy grzybów.Sushi spożywa się palcami lub pałeczkami. Do sushi podaje się sos sojowy do maczania, zielony japoński chrzan wasabi oraz marynowany imbir, a do popicia sake.Istnieje wiele rodzajów sushi....
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1693
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1504