Źródło: http://trufelkowo.blogspot.com/2012/12/sprawa-karpia.html
Ile goscilo na Waszym stole karpi? Tu na szczescie juz po zbrodni, zawsze jest mi smutno gdy sa zabijane :( wiec nie patrze na to nigdy!A jak jest z Wami? :) Kto u Was zabija karpie na swieta?
Czy Wam tez smak zapiekanki z pieczarkami kojarzy... ⇖ 803
Kochani!Przepraszam za moja nieobecnosc i dajcie... ⇖ 578
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1652
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1473