Źródło: http://kuchniaukrysi.blogspot.com/2015/05/shake-waniliowy.html
Wczorajsza pogoda sprawia, ze zachcialo mi sie zamiast drugiegosniadania napic czegos zimnego, ale sytego i oczywiscie smacznego. Moj wybor padl nanapoj, jakim jestshake waniliowy. Bo to najprosciej. Shake jest to mleczny napoj, ktory podajemy na zimno z dodatkiem lodow i w roznych smakach. Mozemy dodac owoce, czekolade ... Ja do mojego dodalam tylko lody i duzo smaku w...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478