Źródło: http://parowarfaceta.blogspot.com/2015/02/sernik-bananowo-jagodowy-z-parowaru.html
Specjalizuje sie glownie w obiadach z parowaru, ich zrobilem juz setki, z czasem doszly desery i inne dania :) , ale ciast nigdy nie robilem. Postanowilem sie rozwijac rowniez w tym kierunku i sprobowac zrobic sernik z parowaru. Pierwsza probe podjalem kilka dni temu. Wyszedl bardzo dobry, ale konsystencja nie podobala mi sie do konca, dlatego tez nie znalazl sie na blogu. Podziwiac go mogly osoby...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 42
Kielbasa podwawelska – pycha! Chyba kazdy z nas... ⇖ 811
Lubie bardzo szybkie, a zarazem smaczne i zdrowe... ⇖ 1063
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1741
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1540