Źródło: https://thermomaniaczka.blogspot.com/2021/03/serniczki-oreo.html
Jeżeli Wasze dzieci lubią Oreo zróbcie im serniczki w słoiczkach. Na pewno im posmakuje tak samo jak dorosłym.Wykonanie jest bardzo proste, wszystko wykonamy w Thermomixie. Serniczki robią się na parze.Ciastka Oreo można zastąpić innymi ciastkami.Przepis znajdziecieTUTAJ
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 11
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1531