Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2011/08/ser-korycinski.html
Przepis na ten ser znalazlam U DOROTY.......ale ten moj troche mi nie wyszedl.Smakowal wybornie ale w niczym nie przypominal oryginalu.Wiem ze to moja wina bo chcialam go szybko miec i nie wyszlo tak jak powinno.W przepisie jest podpuszczka w proszku, ja dalam w plynie i chyba za malo troche ( zle przeliczylam ) bo galaretka mi sie zrobila ale jakas taka malo zwarta.Oczywiscie mleka od krowy tez n...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1663
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1485