Źródło: http://www.rngkitchen.pl/2017/12/seko-jedna-z-dwunastu.html
Dzisiaj otrzymalismy przemila paczke sledzi, ktore nomen omen uwielbiamy <3, od Seko. Z pewnoscia wykorzystamy, tutaj wielkie Dzieki ( bo nie musimy juz przygotowywac ), rybe po grecku <3 Juz niebawem dokonamy przedswiatecznego wpisu na wykorzystanie tych smakolykow ;)
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1670
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1493