Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2021/08/saatka-z-bobu-i-karmelizowanej-gruszki.html
Taką pyszną sałatkę zrobiliśmy sobie na śniadanie.Polecam ogromnie bo jest pożywna, odżywcza i pachnąca latem.Zróbcie sobie na śniadanie, czy na obiad, czy na obiadokolację, kiedy poczujecie głód i spadek energii.Jest znakomita.Sałatka z bobu i gruszki.CZYTAJ DALEJ
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1664
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1488