Źródło: http://kasiasarna.blogspot.com/2015/10/rozgrzewajacy-koktajl-z-dyni.html
Jest to chyba pierwszy koktajl na cieplo jaki zrobilam. Na chlodniejsze jesienne wieczory idealny :)Ma aksamitna konsystencje, a dodatek przypraw nadaje rozgrzewajacego aromatu.Czytaj wiecej »
To danie przewija sie ostatnio w moich pudelkach... ⇖ 1028
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1693
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1507