Źródło: https://www.mniam-mniam.com.pl/2009/12/rozetki.html
....pamietacie??? o tych ciasteczkach przypomniala mi rozyczko z GP. Ojjj wieki ich nie robilam, odgrzebalam foremke i byly dzis do popoludniowej herbatki.Niestety mam tylko jedna foremke wiec troche czasu spedzilam przy kuchni. A przepis niezawodny z karteczki która byla dolaczona do zakupu....jak spotkam dokupie jeszcze jedna;):)proporcje na okolo 40 cia...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 14
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1531