Źródło: http://kuchniaaleex.blogspot.com/2017/11/rogale-marcinskie-wg-aleex.html
Kolejna rocznica odzyskania przez Polske niepodleglosci. Na ulicach, mimo niesprzyjajacej pogody, pelno ludzi, choc w moim miasteczku nie jest tloczno. Oficjalne obchody juz sie zakonczyly. My swietujemy dzis po swojemu. Zrobilam obiad i upieklam rogale marcinskie, tradycyjny poznanski przysmak, przygotowywany z okazji 11 listopada. Ten dzien jest nie tylko swietem narodowym, jest takze dniem Świ...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1659
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478