Źródło: http://kasiasarna.blogspot.com/2015/06/robinia-akacjowa-lemoniada-placuszki.html
Kwiaty robinii akacjowej to jedne z moich ulubionych. Sa chrupiace i maja groszkowo-orzechowy posmak, co sprawia, ze nawet jedzone prosto z drzewa sa przepyszne :)Nadaja sie zarowno do dan slodkich jak i wykwintnych.Dzisiaj publikuje pierwsza czesc wpisu na ich temat - potrawy na slodko, natomiast jutro zaprezentuje pomysly na dania slone.LEMONIADA Z KWIATÓW AKACJICzytaj wiecej »
To danie przewija sie ostatnio w moich pudelkach... ⇖ 1026
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1480