Źródło: http://ejszet.blogspot.com/2017/07/relacja-z-warsztatow-kulinarnych-robimy.html
Zapraszam Was na krotka relacje z warsztatow kulinarnych, ktore odbyly sie 8.07.2017 r. we Wroclawiu w galerii Magnolia Park. Warsztaty poprowadzil Piotr Kucharski, zas organizatorami i fundatorami byli Mr. Chilly i Magnolia Park.Warsztaty nosily nazwe Robimy taco , a glowna ich tematyka byla kuchnia meksykanska. Wierzcie mi bylo ossssttttrrro ;-)W przygotowywanym na warsztatach kulinarnych menu ...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1714
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1514