Źródło: http://ogrodnatalerzu.blogspot.com/2015/04/przyprawa-do-chleba-z-masem-casablanca.html
Bardzo fajna przyprawa. Mam w domu caly skladzik i wszyscy domownicyregularniezjadaja. Nienalezy sugerowac sie nazwa, posypka jest nie tylko do chleba (chociaz z chlebem i maslem tez smakuje super). Ja najczesciej uzywam jako dodatek do twarogu i przyprawe do dipow i sosow. Na opakowaniu polecaja tez do makaronu, salat i jaj. ...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1655
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1474