Źródło: http://www.rngkitchen.pl/2016/09/prazucha.html
Jest to staropolskie danie, ktore pojawialo sie na wiejskich stolach w calym kraju. Dziadkowie pochodzili ze wschodu Polski i przywiezli je na ziemie zachodnie pod nazwa prazucha. W zasadzie moze byc traktowana jako samodzielna potrawa. My jemy ja z omasta zrobiona na boczku i sloninie, dzieki czemu cebula przejmuje smaki i jest lekko slodkawa. Do tego maslanka lub kefir. Do szczescia nie wiele tr...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1673
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1494