Źródło: http://bydgoskiesmaki.blogspot.com/2019/08/poziomki.html
Cześć =) Poziomki to jeden z najcenniejszych darów lasu. Chętnych na spożywanie tych owoców nie brakuje. Dziś zapraszam na poziomki, które zebrałem w lesie podczas tegorocznych wakacji.Zachęcam wszystkich do samodzielnego zbierania poziomek w lesie, ponieważ naprawdę warto!Smacznego =)
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1693
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1504