Źródło: https://kocurkowakuchniababuni.blogspot.com/2023/03/porzeczkowiec-pani-gieni.html
Moje ulubione ciasto :).Pani Gienia zawsze dba o to bym mogła raz na tydzień wypróbować jej przepisy na pyszne ciasta.Gospodyni z pani Gieni jest nieziemska.Świetnie gotuje,piecze i robi wędliny.Opiekuje się cudownie swoimi podopiecznymi , którzy sami nie mogą wyjść z domu i zrobić zakupów.Jest osobą bardzo uczciwą ,sympatyczną, gospodarną i jak nikt umie wysłuchiwać...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 28
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533