Źródło: http://czerrrwonaporzeczka.blogspot.com/2015/06/produkty-firmy-sys-pomys-na-wakacje.html
Czesc! ;)To bedzie pierwszy tego typu post na Czerwonej Porzeczce, nigdy nie myslalam o tym, ze moglabym pisac cos wiecej niz przepisy, ale bralam niedawno udzial w konkursie kulinarnym i jako nagrode otrzymalam kilka produktow firmy SYS.Pomyslalam, ze podziele sie z Wami moimi odkryciami :)Mieliscie okazje spotkac sie z produktami tej firmy? Bo ja musze przyznac, ze wczesniej nigdy o nich n...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1664
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1488