Źródło: https://www.kulinarnamaniusia.pl/2015/05/porozmawiajmy-o-nasionach-chia.html
Ostatnio wielkim hitem sa nasiona chia. Ja osobiscie je jem juz od jakiegos czasu, dodaje je do roznych dan, do koktajli, do salatek, do wypiekow. Sa bardzo fajne w smaku i bardzo zdrowe. Nasiona chia zawieraja wiecej kwasow omega - 3 niz znany nam losos, jest to glownie kwas alfa-linolenowy, ktory stanowi konieczny skladnik naszej diety, poniewaz nasz organizm nie umie go wyprodukowac sam. ...
CIASTO Z BUDYNIEM I OWOCAMIDzisiaj zapraszam cię... ⇖ 55
CIASTO KRUCHE Z RABARBAREM I TRUSKAWKAMIZapraszam... ⇖ 78
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478