Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2012/11/popcorn-i-testujemy-ziarenka.html
Kto z nas nie lubi popcornu?Nawet Ci co mowia ze nie jedza i tak od czasu do czasu musza sobie taki domowy popcorn zrobic.Ja swoj popcorn dostalam od firmy Marsyl do testowania.Zrobilam sobie wersje ulubiona czyli z maselkiem i sola.Ale kazdy moze zrobic jak lubi, pelna dowolnosc. Wyroby firmy Marsyl testowalam juz nie raz i stwierdzam ze ziarna byly swieze i pekaly szybciutko tak jak trzeba...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 29
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537