Źródło: http://lawendowe2nieba.blogspot.com/2015/07/poduszeczki-z-borowkami.html
Buszujac po ogrodku znalazlam duzo, ach duzo pysznych dojrzalych borowek.I co z nich mozna wyczarowac ?Na pierwszy ogien poszly ciasteczka, po to, by na kolejny zrobic ciasto ;)Ciasteczka sa szybsze w przygotowaniu, wiec na dzisiejsza brzydko-deszczowa pogode beda w sam raz. Za oknem znowu pada,to na poprawe nastroju kawa i ciacho ;)I dla Was smacznego!Poduszeczki z borowkamiSkla...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1718
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1521