Źródło: http://ejszet.blogspot.com/2014/05/poczatek.html
Dlugo zajely mi same dywagacje zanim zdecydowalam sie blog zalozyc. Bo liczylo sie dla mnie nie samo zalozenie, ale raczej cel jaki chce osiagnac poprzez niego. Cel takowy w koncu okreslilam sobie: pisac bede o tym co jest moja pasja, a zarazem, co pozwoli innym dowiedziec sie czegos pozytecznego. I tak np. odbylam podroz do Turcji, o czym warto napisac(i co niewatpliwie sprawi mi przyjemnosc, bo ...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1714
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1514