Źródło: https://www.kulinarnamaniusia.pl/2015/05/po-prostu-nalesniki.html
Bardzo lubie nalesniki i w moim domu rodzinnym dosc czesto sie one pojawialy. Moja babcia zawsze nas nimi czestowala, jak wpadalismy z wizyta, wystarczyl nalesnik, domowy dzem. A juz w ogole hitem byly nalesniki posmarowane smietana i posypane cukrem, po prostu pysznosci. Moja mama natomiast robila z domowa konfitura wisniowa lub jablkami, a jak miala wiecej czasu to z budyniem. To takie moje wspo...
CIASTO Z BUDYNIEM I OWOCAMIDzisiaj zapraszam cię... ⇖ 55
CIASTO KRUCHE Z RABARBAREM I TRUSKAWKAMIZapraszam... ⇖ 78
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478