Źródło: http://www.pozeramstrony.pl/2017/03/planszowkowy-wtorek-grafitti-fox-games.html
Jak u Was z rysowaniem? Jestescie z tych, ktorzy zwyklego kwiatka narysuja jak dzielo sztuki, czy moze zaliczacie sie (podobnie jak ja) do artystycznych beztalenci? No przyznac sie! Jakkolwiek zle lub dobrze rysujecie, zapraszam Was na recenzje gierki Grafitti od FoxGames.Kazdy doskonale wie, na czym polegaja kalambury. Chodzi o to, by odgadywac hasla, narysowane przez innych graczy....
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1659
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478