Źródło: http://ejszet.blogspot.com/2016/09/pierwszy-zlot-food-truckow-w-raciborzu.html
Wydarzenie, na ktorym musialam sie koniecznie pojawic :-) Po raz pierwszy w mojej okolicy, dokladniej w Raciborzu, zawitaly samochody z jedzeniem. Pogoda dopisala, wiec nie brakowalo tez ludzi. Tym bardziej, ze zlot odbywal sie na terenie Zamku Piastowskiego, ktory znajduje sie w przyjemnej okolicy. Mam na mysli to, ze po wyprawie po jedzenie mozna rowniez pospacerowac w parku lub wzdluz rzeki, gd...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1714
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1514