Źródło: https://www.kulinarnamaniusia.pl/2021/03/pierogi-z-ziemniakami-i-biaa-kiebasa.html
Dzień dobry moje kochane słoneczka. Już za kilka dni Wielkanoc a ja mam dla was taki pyszny pomysł na świąteczne pierożki z ziemniakami i białą kiełbasą. Mówię wam jakie one wyszły pyszne, koniecznie spróbujcie tej wersji. Jestem pewna, że jak takie pierożki pojawią się na świątecznym stole to będą wszystkim bardzo smakować.Pozdrawiam was cieplutko i życzę...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 29
CIASTO Z BUDYNIEM I OWOCAMIDzisiaj zapraszam cię... ⇖ 57
CIASTO KRUCHE Z RABARBAREM I TRUSKAWKAMIZapraszam... ⇖ 81
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537