Źródło: http://mojamamagotujeibloguje.blogspot.com/2015/06/pozytywny-post-z-pozytywna-pogoda.html
W koncu!! Koc, niebo, slonce, moze jakas plaza, rzeka... Tak, wiecie o czym chce napisac. Nareszcie pelna para zaczelo sie lato! W Krakowie i innych miastach az roi sie od inicjatyw na swiezym powietrzu. Korzystajmy z nich i cieszmy sie, ze nareszcie wszechobecne cieplo zawitalo do aury naszego srodkowo-europejskiego kraju.Wszyscy na zewnatrz, na pole, na dwor! Ostatni dlugi weekend to pierw...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 29
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537