Źródło: http://bydgoskiesmaki.blogspot.com/2017/11/pieczone-udka-z-gesi-6.html
Cześć =) Dziś zapraszam na pieczone udka z gęsi, które upiekłem z okazji 11 listopada, czyli Święta Niepodległości i Święta Gęsiny. Gęsina stała się, obok dziczyzny, znakiem firmowym naszego bloga. Kasztanowa Kuchnia jest ambasadorem polskiej gęsiny.Najlepsze polskie gęsi pochodzą z moich rodzinnych Kujaw - są to gęsi białe kołudzkie, które od ponad dwóch lat uznane są...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1686
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1502