Źródło: http://bydgoskiesmaki.blogspot.com/2016/07/pieczone-udka-z-gesi-4.html
Cześć =) Dziś zapraszam na pieczone udko z gęsi, które zjadłem w czeskiej restauracji Pysna Chalupa , mieszczącej się na Starym Rynku w Poznaniu, z okazji ubiegłorocznego Święta Niepodległości, 11 listopada. Gęsina stała się, obok dziczyzny, znakiem firmowym naszego bloga. Kasztanowa Kuchnia jest ambasadorem polskiej gęsiny.Gęś najlepsza jest jesienią, stąd hasło...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1693
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1505