Źródło: https://karmel-itka.blogspot.com/2013/09/pesto-z-saaty.html
Kupilam duza salate, nie myslac o tym, ze wielka glowke musze zjesc sama. Jadlam ja i jadlam.. Nie powiem, lubiesalate, ale codziennie na kazdy posilek? Lekka przesada.Pomyslalam, ze skoro pesto mozna zrobic z bazylii, natki pietruszki, to dlaczego nie ze salaty?I tak powstala moja wariacja na temat tego slynnego sosu.PESTO Z SAŁATY.na sloiczek 200 g1/2 glowki wielkiej salaty (ok. 400g)1/2 szklan...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 41
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1540