Źródło: http://ejszet.blogspot.com/2015/02/paczki.html
Dzisiaj tlusty czwartek, wiec paczki musialy byc. Z tym, ze nie jestem ich zwolennikiem :-) Zdecydowanie bardziej wole ciasta i inne wypieki. Ogolnie nie lubie robic paczkow, a nawet mnie to meczy. Wole pozostac przy ptysiach, faworkach, paczkach hiszpanskich, czy tez innych plecionkach niezwiazanych z ciastem drozdzowym.SKŁADNIKI300 ml mleka50 g drozdzy swiezych2 lyzki cukru700 g maki4 jajkaszcz...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1714
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1517