Źródło: http://wkuchennymoknieewy.blogspot.com/2015/02/paczki-tradycyjne.html
Paczki robie raz do roku. Nie lubie paczkow ze sklepu, natomiast moje bardzo mi smakuja. Moze dlatego ,ze robie tak rzadko. Zapewniam jednak ,ze przepis jest bardzo dobry i nic nie moze sie nie udac. Paczki sa leciutkie, puszyste i pyszne. Nadzienie dowolne, ja robie z marmolada z rozy, i z powidlami sliwkowymi. Polecam SKŁADNIKI1 kg. maki pszennej100 g. swiezych drozdzy20...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1720
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1522