Źródło: http://kuchniaaleex.blogspot.com/2015/02/paczek-dla-ciebie-2015.html
WitamJutro Tlusty Czwartek. Czy macie juz gotowe paczki, faworki lub oponki? Na pewno beda pyszne. Ja takze przygotowalam dla Was smaczna niespodzianke. Zapraszam:KLIKSmacznego.Aleex :)
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1672
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1493