Źródło: https://zostawziemniaki.blogspot.com/2014/09/owsianka-budyniowo-sernikowa.html
Po prostu niebo!!!Skladniki:5 lyzek platkow owsianych,3/4 szklanki mleka,pol opakowania budyniu,100g twarogu,zoltko,lyzeczka miodu (jesli lubicie bardziej slodko :),banan.W garnku zagotowac platki z pol szklanki mleka. Pozostale mleko wymieszac z budyniem, nastepnie dodac do owsianki i chwile pomieszac, az zgestnieje.W misce utrzec twarog, zoltko i miod.Do formy nalozyc budyniowa owsianke, nastepn...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1664
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1488