Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2020/11/osos-pacyficzny-w-otrebach.html
Lubicie ryby? my je uwielbiamy i zajadamy często, są bardzo zdrowe i bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3, tak dobre dla naszego organizmu.Polecam łososia pacyficznego bo jest przepyszny, delikatny a przyrządza się go w kilka minut aby potem cieszyć się pysznym daniem.Polecam gorąco.Łosoś w otrębach.CZYTAJ DALEJ
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 29
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533